Specjalista ds Ochrony Środowiska

Gi Group Poland S.A.

Płońsk, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Płońsk
Dla naszego Klienta, Lidera w branży produkcji świeżych warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Kandydatom oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Duży zakres swobody działania
Rozwój zawodowy w branży produktów superfresh
Realny wpływ na kształt polityki zrównoważonego rozwoju firmy
Udział w propagowaniu zdrowego trybu życia
Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie do karty sportowej, do nauki języków obcych

Zakres zadań na stanowisku:

Prowadzenie bazy BDO, w tym przygotowywanie Kart Przekazania Odpadów
Wdrożenie i nadzór nad prawidłową segregacją odpadów
Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze Ochrony Środowiska
Przygotowanie raportów środowiskowych do WIOŚ, Wód Polskich, GUS, KOBiZE
Odpowiedzialność za realizację ustawowych obowiązków z zakresu ochrony środowiska
Zapewnienie spełnienia wymagań normy ISO 14001
Prowadzenie rejestru wymagań prawnych oraz rejestru aspektów środowiskowych
Wyznaczanie celów środowiskowych i monitorowanie ich realizacji
Aktywne generowanie inicjatyw optymalizujących wyniki środowiskowe we współpracy z nadzorem poszczególnych działów
Prowadzenie wewnętrznych audytów

Od Kandydatów oczekujemy:

Minimum 3-letniego doświadczenia w obszarze ochrony środowiska
Wiedzy oraz umiejętności w zakresie zrównoważonego rozwoju
Znajomości prawa, procedur i systemów jakościowych związanych z ochroną środowiska
Umiejętności prowadzenia audytów
Prawa jazdy kat. B

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.