Specjalista ds. Ochrony Srodowiska

Eki Wind Sp. z o.o.

00-724 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 • opracowywanie dokumentacji wymaganej w procesie oceny oddziaływania na środowisko (wniosków o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizowanych inwestycji, karty informacyjne przedsięwzięć - KIP, Raporty o oddziaływaniu na środowisko);

• koordynowanie procedury pozyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizowanych inwestycji;

• tworzenie pism i prowadzenie bieżącej korespondencji z jednostkami administracji państwowej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (o profilu ochrona środowiska, inżynieria środowiska);

• znajomość branży OZE;

• doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej: sprawozdań oraz wniosków, na podstawie których wydawane są pozwolenia i decyzje z zakresu ochrony środowiska;

• doświadczenie w sporządzaniu KIP i Raportów OOŚ pod inwestycje związane z budową farm PV i EW;

• znajomość aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska;

• znajomość programu AutoCad

• zdolności organizacyjne, samodzielność i umiejętność zarządzania projektem;

• komunikatywność;

• umiejętność pracy pod presją czasu;

• upór w dążeniu do celu/nastawienie na wynik;

• zaangażowanie.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;

• możliwości podnoszenia kwalifikacji;

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prezentacja firmy

Eki Wind Sp z o o firma zajmująca się projektowaniem i budowaniem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska