Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w produkcji i sprzedaży wyposażenia dla ferm rolniczych. Od prawie 30 lat funkcjonujemy, jako lider w branży na rynku krajowym, z powodzeniem rozwijamy eksport do krajów unijnych, na rynki wschodnie, a także innych krajów

Obecnie poszukujemy pracownika Działu Logistyki na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi zamówień

Miejsce pracy: 62-080 Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, obsługa i realizacja zamówień w ramach przydzielonych grup asortymentowych
  • sporządzanie zamówień do dostawców / kontrola stanów magazynowych
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • współpraca z Handlowcami / nadzór nad bieżącymi zamówieniami Klientów
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub zootechniczne
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu office
  • uczciwość, sumienność, dokładność, samodzielność
  • Mile widziana znajomość programu COMARCH CDN XL

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet socjalny
  • Pracę na umowę o pracę.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj",podając w temacie nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Weterynaria