Specjalista ds. Obsługi Zamówień w j. niemieckim

Global Ekspert s.c.

81-339 Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą handlową - bezpośrednim importerem wielu produktów na rynek polski oraz innych krajów EU.

Obecnie do naszej siedziby w Gdyni poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Zamówień w j. niemieckim.

Do głównych zadań będzie należało:

- nadzór nad poprawnością realizowanych zamówień
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
- odpowiadania na zapytania od klientów niemieckojęzycznych
- tłumaczenie tekstów i praca nad ofertami
- usprawnienia w organizacji pracy własnej

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
- konkretnie sprecyzowane reguły współpracy i cele
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- niezbędne narzędzia pracy
- pracę stacjonarną (pn-pt w godz: 8-16)

Wymagania

- duża motywacja do pracy
- odpowiedzialność i kultura osobista
- kreatywność i samodzielność
- umiejętności analityczne
- umiejętność biegłej obsługi komputera
- znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Prezentacja firmy

Firma Global Income s.c. jest jednym z największych importerów pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce