Specjalista ds. obsługi użytkownika (support) z językiem niemieckim

Tec-Attack Sp. z o.o. Sp. k.

40-094 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy:

Międzynarodową firmą działającą w branży IT na rynku niemieckim od ponad 15 lat. Nasze biura znajdują się w Monachium i Katowicach. Stawiamy na innowacje i stały rozwój firmy. Działające od roku nasze polskie biuro 'urosło' do prawie 30 osobowego zespołu. Zapraszamy do współpracy również Ciebie!

Co robimy:

Jesteśmy zgranym zespołem, który tworzy i administruje portalami i platformami komunikacyjnymi, które pojawiają się na rynku niemieckim.

W skrócie pisząc pracują u nas:

- tzw. idea makerzy,

- marketingowcy,

- programiści,

- graficy,

- osoby obsługujące użytkowników,

- testerzy.

Opis proponowanej pracy:

Poszukujemy osoby, która będzie z nami pracować w biurze w centrum Katowic. Pracujemy na podstawie zadań do wykonania. Zazwyczaj raz w tygodniu spotykamy się wszyscy razem i dyskutujemy o postępach / poprawkach / nowych pomysłach.

Do obowiązków naszego nowego współpracownika będzie przede wszystkim należało:

- obsługa użytkowników korzystających z platformy internetowej,

- pomoc użytkownikom w problemach związanych z użytkowaniem strony,

- weryfikacja treści publikowanych przez użytkowników,

- administracja otrzymywanymi od użytkowników zgłoszeniami,

- kontakt z działem technicznym, w celu rozwiązania problemów technicznych,

- sporadyczne tłumaczenie elementów strony,

- bieżące raportowanie pracy (via system CRM).

Oferujemy:

- pracę z umową na pełny etat, z elastycznymi godzinami pracy,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- raz w tygodniu dla chętnych odbywają się w naszym biurze lekcje angielskiego i niemieckiego, które finansujemy,

- finansujemy kursy i szkolenia dla pracowników,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

- dobra organizacja pracy,

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Mile widziane:

- znajomość branży online,

- znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Od ponad 15 lat zajmujemy się online marketingiem na rynku niemieckim. W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce