Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Netz Sp. z o.o.

80-454 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Procesowanie i realizacja zamówień internetowych w systemie

- Obsługa telefoniczna klienta, udzielanie informacji, doradztwo, sprzedaż

- Aktualizowanie oferty produktowej

- Przygotowywanie produktów do wysyłki

- Realizowanie i monitorowanie procesu wysyłania i odbierania przesyłek

- Pozycjonowanie sklepu w porównywarkach cen i wyszukiwarkach internetowych

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie

- Przyjazną atmosferę

- Szkolenia produktowe oraz ogólnorozwojowe

- Możliwość wdrażania własnych pomysłów

- Narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania

- Wykształcenie informatyczne i/lub zainteresowanie tematyką komputerową

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Znajomość języka angielskiego w stopniu min. podstawowym

- Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność

- Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Netz Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną firm i i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż