Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Euroconcept

25-330 Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem nowego działu firma euroconcept poszukuje do biura w Kielcach osób na stanowisko Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Do Twoich zadań będzie należało:

-przygotowanie i prezentacja ofert na portalach aukcyjnych i w sklepie internetowym

-przyjmowanie i rejestrowanie zamówień

-pozyskiwanie nowych Klientów i obsługa aktualnych za pośrednictwem poczty e-mail i internetu

Wymagania

-znajomość obsługi komputera
-biegła znajomość korzystania z Internetu, poczty elektronicznej oraz MS Office
-wysokich umiejętności interpersonalnych
-dobrej organizacji pracy, komunikatywności.

dodatkowe atuty:

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-znajomość branży portali aukcyjnych i wiedza z podstaw marketingu i sprzedaży

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
-możliwość rozwoju zawodowego
-system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
-samodzielne, ciekawe i pełne wyzwań stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy importerem i dystrybutorem artykułów higienicznych, medycznych,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż