Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego.

Ski Race Center

05-800 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego. Jeżeli jesteś zorganizowaną i solidną osobą chcącą rozwijać kluczowy dział sprzedaży w ciekawej branży sportowej, to ogłoszenie jest kierowane do Ciebie.

Praca stanowisku polega na:

  • solidnej, rzetelnej, kompleksowej obsłudze zamówień ( przyjmowanie, przetwarzanie, weryfikowanie, wystawianie dokumentów handlowych, tworzenie listów przewozowych, koordynacji odbioru przez kuriera)
  • zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta, poprzez kontakt mailowy oraz telefoniczny
  • obsłudze posprzedażowej (wymiany, reklamacje, zwroty)
  • współpracy z działem sprzedaży
  • kontroli nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu
  • budowaniu relacji z klientami
  • zaangażowaniu w realizację akcji wspierających sprzedaż (newsletter, promocje etc)
  • współtworzeniu zawartości oferty sprzedażowej (dodawanie i aktualizacja danych, zdjęć, opisów)
  • zorganizowanej koordynacji zamówień wychodzących i przychodzących.

Oferujemy ciekawe stanowisko z perspektywą dynamicznego rozwoju. Praca w młodym profesjonalnym zespole.

Wymagania

  • doskonała organizacja pracy, dyscyplina
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie
  • umiejętność efwktywnego działania pod presją czasową
  • praca wymaga posiadania pełnej kontroli nad realizacją zamówień klientów, a także koordynacji dostaw,
  • doświadczenie w obsudze klienta, realizacji zamówień, a także obsłudze sprzedaży internetowej
  • w dalszej perspektywie umiejętność organizowania pracy i delegowania zadań podwykonawcom, współpracownikom
  • pomysłowość w zakresie rozwijania sprzedaży
  • bardzo dobre umiejętności obsługi komputera (podstawy html, umiejętne poruszanie się w programach excel,)
  • znajomość zasad działania sklepów internetowych
  • znajomość języka angielskiego
  • premiowana znajomość środowiska Shoper, ew. innych platform sprzedażowych
  • dodatkowo premiowane doświadczenie w obsłudze programu magazynowego WF-Mag
  • dodatkowo premiowana znajomość zagadnień dot. marketingu internetowego.

Prezentacja firmy

Ski Race Center - dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Docelowo praca na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie zależne od efektywności
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce