Specjalista ds. obsługi sklepów internetowych

Pro Business Solutions

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pro Business Solutions, firma zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim poszukuje ambitnych osób do współpracy na stanowisku Specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania sklepu internetowego.
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień.
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów.
  • Obsługa wymian i zwrotów towarów.
  • Współpraca z dostawcami sklepu.
  • Dodawanie i aktualizacja produktów w sklepie internetowym.
  • Zarządzanie aukcjami internetowymi (Allegro).
  • Tworzenie szablonów (Allegro).
  • Sporządzanie opisów produktów.
  • Administracja procesów firmowych.
  • Wsparcie Zespołu w realizacji pozostałych projektów firmy.

Wymagania

  • Umiejętność pracy z klientem.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra znajomość pakietu Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel – będzie sprawdzana podczas spotkania).
  • Znajomość obsługi serwisu Allegro – tworzenie i wystawianie aukcji.
  • Zdolności organizacyjne i terminowość.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym tłumaczenie tekstów).
  • Rzetelność i dokładność.
  • Dynamizm w działaniu.
  • Samodzielność.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Partnerstwo i bardzo dobrą atmosferę w pracy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon).
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych: produktowych i rozwijających kompetencje osobiste.
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w pracy z międzynarodowymi korporacjami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i List motywacyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( DZ.U. nr 133, poz. 883 ).

Prezentacja firmy

Grupa Pro Business Solutions powstała z myślą o dostarczaniu innowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie