Specjalista ds. Obsługi Sieci Sprzedaży

Money House sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów, weryfikację dokumentacji kredytowej, prowadzenie ewidencji oraz obsługę współpracujących z firmą Partnerów, prowadzenie dokumentacji, telefoniczny monitoring płatności, wprowadzanie danych do systemu informatycznego.

Wymagania:

• bardzo dobra obsługa komputera, w szczególności programów Excel i Word

• skrupulatność i dokładność w pracy,

• komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji z Klientami,

• łatwość uczenia się i otwartość na zmiany,

• wysoka motywacja i dyscyplina w pracy,

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• szkolenia podnoszące wiedzę w zakresie finansów i bankowości,

• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

• miłą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Money House jest firmą działającą na rynku pośrednictwa finansowego w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting