Specjalista ds. obsługi salonów fryzjerskich i kosmetycznych

DLM Sp. z o.o.

Suchy Dwór k/Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o wysoką jakość procesu obsługi klienta
  • Realizacji powierzonych planów promocji i wyprzedaży
  • Przyjmowanie od klientów zamówień oraz kontrola ich realizacji
  • Aktualizacja i prowadzenie bazy klientów
  • Współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za dostawy

Wymagania

  • Uczciwość, punktualność, pracowitość, zaangażowanie
  • Komunikatywność, nastawienie na najwyższą jakość obsługi klienta
  • Otwartość podczas nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

DLM sp. z o.o. jest największym na polskim rynku dystrybutorem produktów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna