Specjalista ds. obsługi projektów

Aiut Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

AIUT jest firma inżynierską która przez 25 lat zrealizowała ponad 300 projektów technicznych w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i informatyki w 45 krajach całego świata. Bazując na doświadczeniu naszych ekspertów nieustannie doskonalimy nasze produkty i organizację. Mamy ambicję być najlepszym w tym co robimy i poszukujemy specjalistów, którzy podzielą naszą pasję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań technologicznych AIUT na rynkach globalnych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna projektów
  • opracowywanie dokumentacji handlowej i pism urzędowych
  • współpraca z firmami transportowymi, urzędami i agencjami celnymi
  • sporządzanie raportów i analiz
  • konsultacje z niemieckim doradcą podatkowym i sporządzanie notatek służbowych
  • opracowywanie dokumentacji z zakresu podatków

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • interesującą pracę na samodzielnym stanowisku
  • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1) – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie „working proficiency”
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne

Prezentacja firmy

Firma AIUT Sp. z o.o. została założona w 1991 roku w Gliwicach. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Administracja biurowa, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców