Specjalista ds. obsługi projektów z językiem francuskim

IPF GROUP S.A.

60-867 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej świadczącą usługi z zakresu leasingu pracowniczego na rynku polskim, francuskim i niemieckim. W tym roku zostaliśmy sklasyfikowani przez miesięcznik Forbes w zestawieniu „Diamentów Forbesa” na 8. pozycji w kategorii najszybciej rozwijających się firm średnich w województwie wielkopolskim.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura w Poznaniu (Jeżyce) poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteś pełną energii i świetnie zorganizowaną osobą? Szukasz pracy, w której mógłbyś szlifować znajomość języka francuskiego? Szukasz szansy, by kontynuować swoją karierę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie?

Poszukujemy właśnie kogoś takiego jak Ty!

Jako specjalista ds. obsługi projektów z językiem francuskim będziesz odpowiedzialny za:

• opiekę nad projektami prowadzonymi z klientami we Francji
• budowę dobrych relacji z klientami we Francji
• wsparcie pracowników tymczasowych we Francji:
 organizacja transportu
 poszukiwanie kwater
 wsparcie językowe
 pomoc w rozwiązywaniu problemów na linii pracownik – pracodawca
• prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tymczasowych

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
• bogaty pakiet socjalny (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

Wymagania

Jakie warunki musisz spełniać?

• dobra znajomość języka francuskiego
• samodzielność
• umiejętność organizacji własnej pracy
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting