Specjalista ds.obsługi pacjenta

Dentalux Sp. z o.o.

02-117 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i osobistych od pacjentów;
-rejestrowanie pacjentów zgodnie z harmonogramem pracy gabinetów oraz wytycznymi lekarzy;
-pomoc pacjentom podczas oczekiwania na wizytę;
-obsługa programu KS-Somed i Navireo;
-przyjmowanie i wysyłanie prac protetycznych do pracowni technicznych współpracujących z lecznicą,
-aktywne prowadzenie sprzedaży artykułów stomatologicznych
-informowanie pacjentów o zmianach w ustalonych terminach przyjęć,
-telefoniczne przekazywanie informacji pacjentom na zlecenie lekarza,
-czuwanie nad sprawnością sprzętu i zabezpieczeniem mienia przed kradzieżą,
-pobieranie opłat za wizyty,
-rozliczanie wpłat gotówkowych i płatności kartami kredytowymi
-wystawianie kwitów KP, paragonów, faktur
-przekazywanie informacji zmianie obejmującej dyżur,
-dyspozycyjność w pracy,
-noszenie w czasie pracy obowiązującej odzieży służbowej
-życzliwy i opiekuńczy stosunek do pacjentów.
-systematyczność i dokładność w pracy.
-uczestniczenie w zebraniach i szkoleniach wewnętrznych,
-właściwe przechowywanie i zabezpieczenie dokumentacji medycznej,
-zgłaszanie przełożonym innowacyjnych pomysłów przyczyniających się do rozwoju firmy

Wymagania

-ukończenie obowiązkowego szkolenia wstępnego w Lecznicy Dentalux
-umiejętności pracy w zespole,
-umiejętność zdobycia zaufania pacjenta oraz nawiązania długotrwałej współpracy,
-sprawne posługiwanie się biurowymi programami komputerowymi
-komunikatywnego porozumiewania się w języku angielskim

Prezentacja firmy

Lecznica Stomatologiczna świadcząca usługi stomatologiczne w pełnym zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia