Specjalista ds. obsługi klientów

Centrum Edukacji Sigma

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacji SIGMA Sp. z o.o. prowadząca Szkoły Policealne i LO dla dorosłych
w związku z rozwojem sieci placówek
zatrudni: Specjalistę ds. obsługi klientów

Miejsce pracy: Kielce

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• sprzedaż usług edukacyjnych, rekrutację słuchaczy
• prowadzenie sekretariatu szkoły oraz dokumentacji szkoły
• udzielanie pełnej informacji o pracy szkoły

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży
• doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta - mile widziane
• dyspozycyjność
• wysoka motywacja do pracy
• łatwość nawiązywania kontaktów
• łatwość prowadzenie dokumentacji biurowej
• dobra znajomość Microsoft Word i Microsoft Excel
• nastawienie na wyniki

Preferujemy studentów studiów zaocznych lub uczniów/słuchaczy szkół policealnych.

Oferujemy:
• pracę w miłej atmosferze i w młodym zespole
• pracę na umowę - zlecenie (w okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji SIGMA to szkoła przyjazna dla uczniów. <br/> <br/>Prow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia