Specjalista ds. Obsługi Klientów stałych - j.niemiecki

Domino Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej, z ciekawą i dynamiczną kulturą organizacyjną, dającą szerokie możliwości rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Bieżaca obsługa administracyjna, tłumaczenia

• Bieżąca obsługa zamówień

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z bieżącymi Klientami

• Wsparcie przedstawicieli handlowych w tłumaczeniu, przygotowywaniu pism

• Koordynacja dostaw

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

• Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

• Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

• Dobra znajomość j.niemieckiego

• Dobra, praktyczna znajomość MS EXCEL

• Mile widziane wykształcenie wyższe

• Komunikatywność, wysoka kultura osobista

• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta