Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aegon Services Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Obecnie do naszej struktury Aegon Premium poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Wartości Aegon Premium

  • Pracujemy RAZEM
  • Czynimy ZROZUMIAŁYM
Jeżeli chcesz otworzyć ciekawy i, mamy nadzieję, pasjonujący rozdział swojej kariery, daj nam o tym znać klikając:
Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów z sektora Business to Consumer,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • realizacja zadań wynikających z umowy,
  • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat studiów,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z kontaktem z klientami,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnego komunikowania się,
  • kreatywność i innowacyjne podejście do realizacji zadań,
  • wytrwałość i konsekwencja w realizacji zleconych projektów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy – stałe wynagrodzenie w ramach programu startowego „Start Up Premium”,
  • nowoczesne biuro i narzędzia pracy,
  • pracę z innowacyjnym systemem CRM-owym,
  • bogatą paletę benefitów wynikających ze ścieżki kariery.