Specjalista ds. obsługi Klienta

Saltexpress Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Saltexpress to firma prężnie działająca w branży transportowej. Współpracujemy z tysiącami kierowców z całego kraju. Obecnie, do naszego biura w Warszawie potrzebujemy osoby na stanowisko Specjalisty w Dziale Obsługi Klienta.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przekazywanie Klientom w przyjazny sposób i w dobrym nastroju informacji dotyczących współpracy z nami
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientem - bieżąca obsługa korespondencji oraz telefoniczna Klientów

Wymagania:

  • zdolności komunikacyjne i dobra organizacja pracy
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Co zyskujesz?

  • stacjonarny charakter pracy (praca w biurze bez wizyt u klienta)
  • jednozmianowe godziny pracy (9-17)
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma Saltexpress jest jednym z wiodących partnerów Uber oraz Bol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Biuro / Dokumentacja