Specjalista ds. Obsługi Klienta

InPost S.A.

Warszawa, mazowieckie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie statusów przesyłek
  • Telefoniczne lub korespondencyjne informowanie klientów o realizowanych przez firmę usługach, statusach przesyłek, terminach doręczenia oraz o sposobach składania reklamacji,
  • Wyjaśnianie niezgodności w systemie z placówkami terenowymi,
  • Kontrolowanie drogi paczki poprzez monitorowanie jej statusów w systemie,
  • Pośredniczenie na linii klient-kurier w celu ustalania terminów doręczeń,
  • Weryfikacja korespondencji przesyłanej przez klientów,
  • Rozliczanie klientów, oddziałów i podmiotów współpracujących z tytułu świadczonych usług.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Realizacja powierzonych zadań,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej,
  • Zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowa o pracę,
  • Pracę w młodym, zgranym zespole,
  • Możliwość awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.