Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

specjalista ds. obsługi Klienta

Nr ref.: 37385
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa, ul. Zabraniecka

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klientów Firmy
  • obsługa logistyczno-handlowa centrum sprzedaży
  • współpraca z doradcami handlowymi i kierownictwem sprzedaży
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • sprzedaż gotówkowa, prowadzenie kasy, sporządzanie raportu kasowego
  • rejestracja stanów magazynowych, tworzenie raportów przesunięc magazynowych
  • rozliczenia finansowe z pracownikami firmy
  • monitorowanie działań konkurencji

Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze Klienta, w tym Klienta biznesowego
  • dobra znajomość obsługi programów MS Office
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i koordynacji działań posprzedażowych
  • doświadczenie w prowadzeniu kasy, tworzeniu raportów kasowych, rozliczeniu pracowników
  • sumienności i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadzenie w pracy w programie SAP

Oferta:
  • udzial w szkoleniach podnoszących kwalifikacje (szkolenia produktowe, szkolenia sprzedażowe)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • samodzielne stanowisko
  • zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)