Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- obsługa i wsparcie klienta poprzez odpowiednie dopasowanie oferty do potrzeb;
- sprzedaż produktów finansowych ( kredyty i pożyczki);
- pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

Wymagania

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży/ jako doradca ( niekoniecznie w branży finansowej);
- wykształcenie średnie ( mile widziane wyższe);
- wysokiej skuteczności sprzedażowej;
- komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne;
- ambicji i wysokiej chęci rozwoju;
- efektywności w pracy zespołowej;

Oferujemy:

- umowę o pracę;
- rozwój zawodowy;
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii prowizyjnej;
- możliwość skorzystania z karty multisport i ubezpieczenia grupowego;
- szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje;

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse