Specjalista ds. Obsługi Klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Pozyskiwanie nowych Klientów w ruchu wychodzącym oraz przychodzącym;
• Tworzenie ofert dla Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy;
• Realizacja ilościowych i jakościowych założeń budżetowych;
• Bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania

• Zdolność samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów;
• Samodyscyplina i zaangażowanie;
• Zorientowanie na cel;
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
• Entuzjazm i pozytywne nastawienie;
• Umiejętności negocjacyjne mile widziane.

• Umowa o pracę:
• Atrakcyjny system motywacyjny, ściśle powiązany z wynikami pracy;
• Pakiet opieki medycznej i karta Multisport;
• Bogaty pakiet socjalny;
• Dodatkowe dni wolne od pracy;
• Woda źródlana i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu;
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing