Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami

- przetwarzanie zamówień od Klientów przy pomocy zintegrowanego systemu

komputerowego

- udzielanie wszelkich wyjaśnień, potwierdzeń realizacji zamówień do Klientów

- kontakt z innymi działami w firmie (planowanie produkcji, transport, magazyn)

- budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

- bardzo dobra znajomość języka francuskiego

- mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta i/lub dziale sprzedaży

- doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera

- komunikatywność, skrupulatność

- zdolności analityczne

- umiejętności pracy w zespole

Prezentacja firmy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 680PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat