Specjalista ds. Obsługi Klienta

InterStrony

Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

- Realizowanie planów sprzedażowych,

- Obsługę klienta zgodnie ze standardami naszej korporacji,

- Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,

- Przygotowanie oraz prezentacja ofert handlowych.

- Sprzedaż produktów.

Od wybranej osoby oczekujemy:

- Wykształcenia min. średniego, preferowane wykształcenie wyższe,

- Nastawienia na rezultat i wysokiej orientacji na klienta,

- Min. rocznego doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży,

- Znajomości pakietu Ms Office.

W zamian oferujemy:

- Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju,

- Atrakcyjny system wynagradzania, w tym część stała,

- Program profesjonalnych szkoleń,

- Pakiet motywacyjny, konkursy, wyjazdy dla najlepszych

Prezentacja firmy

Tworzenie stron internetowych, doradztwo w zakresie reklamy, PR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi