Specjalista ds. Obsługi Klienta

EuropaJOB Sp. z o.o.

Balice, k. Krakowa, małopolskie

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Lokalizacja: Balice, k. Krakowa

Podstawowe obowiązki:
- Obsługa klientów firmy
- Przyjmowanie zamówień i koordynacja obiegu dokumentów
- Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a odpowiednimi działami firmy
- Pomoc w organizacji pracy działu obsługi klienta

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych
- Pozytywna osobowość i nastawienie na rozwój
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Excel

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w centrali międzynarodowej firmy, od poniedziałku do piątku od 9 do 17
- Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (później możliwość przejścia na umowę o pracę)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta