Specjalista ds. obsługi klienta

Centrum Szkółkarskie Justyna

80-018 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta. Praca w centrum ogrodniczym w hali z produktami ogrodniczymi (doniczki, narzędzia, nawozy itp.)

Zadania:
- sprzedaż i obsługa kasowa
- obsługa klienta, pomoc w pakowaniu zakupów
- obsługa klienta, doradztwo (po wcześniejszym szkoleniu)
- dbanie o porządek na hali
- układanie towaru
- dbanie o dostępność asortymentu

Zachęcamy do składania CV od razu, rekrutacja prowadzona jest na bieżąco.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na kasie będzie mile widziane.

Prezentacja firmy

Centrum Ogrodnicze Justyna znajduje się przy trasie wjazdowej do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie