Specjalista ds. Obsługi Klienta (z językiem niemieckim)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, prężnie rozwijającej się Firmy, w związku z rozwojem  struktur, poszukujemy osób do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego.

Znasz język niemiecki i zależy Ci na wykorzystywaniu go w codziennej pracy? Jesteś osobą otwartą, lubiącą kontakt z Klientem? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i możliwości rozwoju zawodowego? Ta oferta pracy jest dla Ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem szczegółów oferty – aplikuj do nas!

Specjalista ds. Obsługi Klienta
(z językiem niemieckim)

Nr ref.: SOKN/LUB/2015

Opis stanowiska:

• Pomoc klientom niemieckojęzycznym w rozwiązywaniu problemów w zakresie IT oraz połączeń internetowych;
• Odbieranie połączeń przychodzących;
• Telefoniczna i mailowa obsługa klientów;
• Poszukiwanie adekwatnych rozwiązań do zgłaszanych problemów;
• Udzielanie Klientom niezbędnych informacji;
• Dbanie o profesjonalną obsługę klienta oraz budowanie relacji z klientami.

Oczekiwania:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2/C1);
• Mile widziana znajomość języka angielskiego ;
• Wykształcenie min. średnie;
• Bardzo dobra obsługa komputera;
• Zdolność analitycznego myślenia;
• Komunikatywność i otwartość na pracę w grupie;
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Nasz Klient oferuje:

• Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie w nowoczesnym biurowcu;
• Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i premia);
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, podpisywaną bezpośrednio z Klientem;
• Szkolenia techniczne oraz szkolenia tzw. kompetencji miękkich.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na podany adrews.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.