Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • realizacja zamówień
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • weryfikacja dokumentacji posprzedażowej
  • rozpatrywanie reklamacji
  • badanie opinii klientów
  • raportowanie efektów pracy

Oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w obsłudze klientów
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności nawiązywania kontaktów przez telefon
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej
  • miłego głosu, dobrej dykcji oraz nienagannej wymowy
  • pozytywnego nastawienia i otwartości
  • dobrej znajomości MS Word i MS Excel

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
  • wsparcie w rozwoju zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze w prestiżowej i stabilnej organizacji

Numer referencyjny: MS/SOK/02/2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.