Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niemieckim

Sellbee S.A.

53-333 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy otwartych i empatycznych osób do pracy przy obsłudze niemieckojęzycznych klientów w sklepie internetowym.

Miejsce pracy: Wrocław

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

• Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta niemieckojęzycznego

• Nadzór nad realizacją zamówień

• Kontakt z kontrahentami Spółki

• Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów

• Przekazywanie bardziej złożonych zapytań do odpowiednich zespołów wsparcia IT

Zapewniamy:

• Sympatyczną atmosferę pracy w młodym i bardzo dynamicznym zespole

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

• Przyjaźnie nastawionego szefa

• Możliwość udziału w szkoleniach i lekcjach szlifujących umiejętności językowe

• Możliwość relaksu i odpoczynku w miejscu pracy

• Możliwość częściowego wykonywania pracy z domu

• Dofinansowanie do karty Benefit Multisport

• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

• Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie

• Wysokich umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej

• Mile widziane doświadczenie w telefonicznej/e-mailowej obsłudze klienta

• Umiejętność obsługi komputera

• Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

CV proszę przesyłać zarówno w języku polskim jak i niemieckim.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883” i przesłanie ich w formacie PDF.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Krótko o nas:<br/><br/>- Dysponujemy wiedzą techniczną i sprawdzo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta