Specjalista ds. Obsługi Klienta (z jęz.francuskim )

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca obsługa Klienta pod katem efektywnej realizacji zamówień
  • Rejestrowanie w systemie nowych Klientów i odbiorców, tworzenie w systemie kontraktów
  • Rejestrowanie zamówień, generowanie dokumentów wysyłkowych
  • Kontakt z agencję celną w sprawie odpraw towaru, przygotowywanie niezbędnych dokumentów i oświadczeń
  • Obsługa logistyczna transportów
  • Fakturowanie, bieżące kontrolowanie zaległości Klientów, windykacja należności, sporządzanie faktur korygujących
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży
  • Przygotowywanie cenników
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy głownie z Działem Planowania i Sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Dokładność, skrupulatność oraz umiejętność planowania i realizacji zadań w określonym czasie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta