Specjalista ds. obsługi Klienta w dziale logistyki i eksportu

Goldman Recruitment.

Łódź, łódzkie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - globalnego firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta w dziale logistyki i eksportu.

Miejsce pracy: Łódź

Wynagrodzenie: rynkowe
Nr ref. 16580 /0

Opis stanowiska:
• wsparcie Klientów podczas procesu zakupów i logistyki,
• budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem anglojęzycznym,
• kompleksowe zarządzanie procesem zamówień Klientów,
• dbanie o potrzeby Klientów i czynne wsparcie informacyjne,
• zapewnianie płynnego przepływu danych pomiędzy Klientem, a firmą.

Wymagania:
• płynna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
• chęć do pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
• gotowość do pracy w godzinach popołudniowych,
• wcześniejsze doświadczenie w działach obsługi Klienta będzie atutem.

Oferta obejmuje:
• dynamiczną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowej organizacji,
• umowę o pracę,
• wewnętrzny pakiet szkoleń (m.in. szkolenia dotyczące kompetencji miękkich, obsługi SAP)
• atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, ect.),
• bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport).