Specjalista ds. obsługi Klienta w dziale handlowym

Hexa Telecom Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Sektor: Telekomunikacja w obiektach komercyjnych

Miejsce pracy: Wołoska, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie bieżącego wolumenu sprzedaży (przedłużanie umów, podpisywanie nowych)
  • Analiza poprawności i kompletności umów
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Tworzenie raportów sprzedażowych
  • Redagowanie pism
  • Tworzenie draftów prezentacji
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami – prowadzenie rozmów i korespondencji
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi transakcjami
  • Współpraca z pozostałymi obszarami firmy

Wymagania:

  • znajomość programu Excel,
  • znajomość angielskiego w mowie i piśmie,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenia w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w elastycznej firmie
  • Umowa o współpracy – przewidywane wynagrodzenie 4200 - 5500 zł netto + system premiowy uzależniony od wyników

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. /Dz.U. Nr 133, poz.883/

Prezentacja firmy

GRUPA HEXA składa się z czterech podmiotów (Telecom, Intelligence... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Biuro / Dokumentacja