Specjalista ds. Obsługi Klienta Tychy / Katowice

XForce Services Poland Sp. z o.o.

Tychy / Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś dynamiczny i przebojowy? Umiesz sprzedawać? Lubisz pracę zespołową? Nie boisz się nowych wyzwań? Jeśli tak – dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis Stanowiska:

• Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami Biznesowymi
• Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
• Odpowiedzialność za realizację celów i raportowanie o wynikach i postępach w realizowanych działaniach
• Nadzór nad przebiegiem współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Silna dyscyplina i organizacja pracy
• Uczciwość i rzetelność
• Dyspozycyjność
• Umiejętność samodzielnej organizacji własnej pracy na podstawie zadań i celów ustalonych przez przełożonego
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie podstawowej korespondencji
• Bardzo dobra znajomość Microsoft Office
• Prawo jazdy Kat. B

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma w branży rusztowaniowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa