Specjalista ds. Obsługi Klienta - METROHOUSE

MH Południe Sp. z o.o.

30-003 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

MH Południe jest Spółką wchodzącą w skład ogólnopolskiej sieci agencji nieruchomości: Metrohouse.
W związku z intensywnym rozwojem naszej Spółki oraz zwiększeniem ilości Zespołów Sprzedażowych, poszukujemy najlepszych Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Oferujemy możliwość nauki i rozwoju w branży nieruchomości. Rozumiemy, że doświadczeni handlowcy nie biorą się z powietrza, dlatego jeśli masz głowę na karku i zapał do pracy, to zapraszamy!

Jeżeli tak samo jak my lubisz pracę z ludźmi i chcesz przyczyniać się do realizacji ich planów dołącz do nas!

W Metrohouse dzięki profesjonalnie opracowywanym od 10 lat szkoleniom wykształcimy Twoje kompetencje do pracy.

Oferujemy najlepsze, autorskie treningi handlowe dzięki którym będziesz sobie świetnie radził z najbardziej wymagającymi Klientami.

Wyposażymy Cię także w niezbędne narzędzia pracy: napisane przez nas i ciągle rozwijane oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami, komputer, telefon bez limitu i inne potrzebne materiały.

Dołączysz do zespołu doradców, którzy z entuzjazmem podejmują się wyzwań, by spełniać marzenia naszych klientów o własnym mieszkaniu.

Co ważne – będziesz sprzedawać najdroższy produkt konsumencki jaki jest na rynku i dzięki temu możliwości zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy są jak w żadnej innej branży.

Czekamy na Ciebie!

Firma oferuje wsparcie finansowe dla osób będących w trakcie wdrożenia do pracy.

Agencja Metrohouse została zakupiona przez największą węgierską sieć biur nieruchomości Duna House. Duna House jest liderem rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Węgrzech, gdzie działa od 1998 r. Holding zarządza dwiema markami agencji nieruchomości (Duna House i SMART Real Estate). Obecnie posiada łącznie 149 oddziałów na terenie Węgier, z siecią współpracuje 84 parterów franczyzowych oraz 1400 agentów nieruchomości.Obecnie Metrohouse ma 80 oddziałów na terenie całej Polski, a sieć skupia 65 partnerów franczyzowych. Z siecią współpracuje ponad 600 agentów nieruchomości. Co roku spółka obsługuje transakcje kilkunastu tysięcy klientów. Istotną częścią działalności Metrohouse jest pośrednictwo kredytowe realizowane przez doradców działających pod marką Metrofinance. W tym roku mija 10 lat działalności firmy.

Wymagania

Najważniejsza jest Twoja osobowość.

Musisz lubić pracę z ludźmi, potrafić z nimi rozmawiać, odczytywać ich intencje. Nasi klienci potrzebują przede wszystkim kogoś, kto stanie się ich przewodnikiem po rynku nieruchomości, spojrzy na wybór mieszkania nie tylko z technicznego i finansowego punktu widzenia, ale dostrzeże cechy spełniające potrzeby i oczekiwania ludzi, którzy będą tam spędzać swoje życie.

My stawiamy na relacje!

Więc:
•Jeżeli chcesz pracować w zagłębiu biurowym jako korposzczur – NIE APLIKUJ DO NAS
•Jeżeli chcesz być tylko rekordem w pliku kalkulacyjnym swojego szefa – NIE APLIKUJ DO NAS
•Jeżeli chcesz cały dzień siedzieć na „czterech literach” – NIE APLIKUJ DO NAS
•Jeżeli fakapy, asapy i forłardy to coś, bez czego nie możesz żyć – NIE APLIKUJ DO NAS

Jeżeli jednak:
•Szukasz fajnej atmosfery i ludzkiego podejścia do człowieka – APLIKUJ DO NAS
•Zależy Ci na pozytywnie nastawionych współpracownikach – APLIKUJ DO NAS
•Ważna jest dla Ciebie integracja i wspólne wypady po pracy - APLIKUJ DO NAS
•Chcesz nauczyć się, jak spełniać marzenia klientów i nieźle zarobić – APLIKUJ DO NAS

Dane kontaktowe:
Metrohouse ul. Lindego 1c (biurowiec Lindego Concept), 30-148 Kraków

Prezentacja firmy

Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta