Specjalista ds. Obsługi Klienta - język niemiecki

Jarosław Nowicki

01-466, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stabilna firma działająca w branży bram garażowych oraz rolet okiennych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy w biurze w Warszawie na Bemowie z możliwością pracy zdalnej.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
* kontakt telefoniczny i mailowy z klientem z krajów niemieckojęzycznych
* wsparcie klienta w zakresie doboru produktów
* obsługę posprzedażową klienta
* możliwość uczestniczenia w tworzeniu materiałów marketingowo-produktowych
* udział w rozwoju sklepu ineternetowego skierowanego do klienta niemieckojęzycznego

Oferujemy:
• pracę na pełny etat lub w niepełnym wymiarze (dla studentów studiów dziennych)
• zdobycie cennego doświadczenia w obszarze sprzedaży internetowej
• praca w biurze w Warszawie na Bemowie lub praca zdalna
• wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników
• ciekawą pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów

Wymagania

* bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
* dokładność, rzetelność i zaangażowanie
* doświadczenie w dziale sprzedaży lub obsługi klienta będzie atutem

Prezentacja firmy

Sprzedaż bram garażowych, rolet i osłon okiennych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce