Specjalista ds. obsługi klienta indywidualnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. SOK/014/KGŁ

Zadania:

  • Kompleksowe wsparcie klienta - kontakt telefoniczny, mailowy, chat oraz media społecznościowe
  • Obsługa klienta w zakresie produktów z branży AGD - kontakty przedsprzedażowe, posprzedażowe, sprzedaż, przekazywanie informacji o produktach oraz kampaniach marketingowych
  • Sprzedaż produktów, akcesoriów i przedłużonych gwarancji
  • Telefoniczne badanie jakości obsługi zewnętrznego zespołu technicznego
  • Współpraca z innymi działami firmy (dział marketingu, dział techniczny) oraz z zewnętrznymi partnerami serwisowymi
  • Realizowanie wskaźników ilościowych oraz jakościowych

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Manpower
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Praca we wspólnym tworzeniu nowoczesnego zespołu obsługi klienta - unikatowym projekcie na skalę światową
  • Atrakcyjna lokalizacja - Metro Rondo Daszyńskiego
  • Elastyczny grafik - możliwość pracy na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzinowym
  • Dostęp do atrakcyjnych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa)
  • Szkolenia umożliwiające ciągły rozwój
  • Minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta - preferowana branża elektroniczna
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm
  • Bardzo dobra dykcja oraz umiejętność poprawnego pisania w języku polskim
  • Znajomość systemów i procesów wykorzystywanych w środowisku Contact Center
  • Dopasowanie do kultury organizacyjnej firmy w oparciu o kluczowe kompetencje: energia, otwartość, chęć rozwoju oraz umiejętność szybkiego uczenia się
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials