Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Zadania:

• Kompleksowa obsługa klienta

• Przyjmowanie i opracowywanie zapytań/zamówień od klientów i przedstawicieli handlowych

• Sporządzanie ofert, wprowadzanie nowych klientów

• Realizacja zamówień (koordynacja procesu realizacji zamówień, sporządzanie potwierdzeń zamówień)

• Zamawianie towaru, nadzór nad terminowością wykonania i dostawy zleceń), współpraca z przedstawicielami handlowymi i produkcją

• Wystawianie faktur, obsługa programów

• Archiwizowanie dokumentacji, nadzór nad windykacją, działania mające na celu zwiększenie sprzedaży

Wymagania:

• Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B1

• Minimum średnie wykształcenie

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętności analityczne

• Umiejętność pracy zespołowej

• Chęć do nauki i rozwoju

• Kompetencje w zakresie: planowania, zorientowania na klienta, rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy, po tym okresie możliwość zatrudnienia w firmie Klienta

• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji

• Warunki finansowe adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.