Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży (PŁATNY STAŻ)

LEDart

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma LEDart zajmująca się sprzedażą oświetlenia LED poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko: Pracownik biurowy / Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży. Proponujemy 3-miesięczny płatny staż (Grodzki Urząd Pracy) - wynagrodzenie 980,00 PLN (netto) / miesiąc. Po okresie stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Lokalizacja:

Kraków - Podgórze (woj. małopolskie)

Obowiązki:

• Obsługa klienta
• Prowadzenie dokumentacji firmy
• Obsługa kasy fiskalnej
• Zarządzanie sklepem internetowym i sklepem stacjonarnym
• Nadzór nad stanami magazynowymi
• Promocja firmy w Internecie

Wymagania:

• Zameldowanie na terenie Krakowa (WAŻNE - wymagane przez UP)
• Wiek do 25 lat (WAŻNE - wymagane przez UP)
• Osoba nie ucząca się lub student studiów zaocznych (WAŻNE - wymagane przez UP)
• Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Dokładność i staranność w wykonywaniu czynności
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
• Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Punktualność
• Kreatywność
• Znajomość obsługi komputera
• Znajomość MS Office
• Mile widziana znajomość sprzedaży i marketingu internetowego
• Mile widziana znajomość branży oświetleniowej

Oferujemy:

• Płatny staż na okres 3 miesięcy (Grodzki Urząd Pracy) - wynagrodzenie 980,00 PLN (netto).
• Po okresie stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.
• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie na adres mailowy.

Prezentacja firmy

Firma LEDart jest jednym z niewielu w Polsce producentów oryginal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie