Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży LPG

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, zajmującego się pośrednictwem w obrocie paliwami płynnymi, poszukujemy kandydata na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż LPG i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami,
  • Prowadzenie rozmów handlowych z Klientami,
  • Opracowanie zamówień Klientów,
  • Kontakty z dostawcami i firmami transportowymi,
  • Przygotowanie dokumentacji,
  • Wystawianie faktur sprzedaży oraz sporządzanie aneksów sprzedaży,
  • Miękka windykacja,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Ścisła współpraca z działem księgowym i handlowym;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (logistyka/transport/księgowość),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale logistyki i obsługi klienta
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Znajomość systemu ERP Optima będzie dodatkowym atutem,
  • Analityczny umysł, umiejętności negocjacyjne
  • Zaangażowanie;

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Pakiet ciekawych szkoleń,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Prywatną opiekę medyczną;

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka