Specjalista ds. Obsługi Klienta i Rozliczeń

InPost S.A.

Warszawa, mazowieckie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Rozliczanie kurierów współpracujących z tytułu świadczonych usług, weryfikacja pod kątem poprawnego rozliczenia,
  • Kontrola i raportowanie zadłużeń przesyłek pobraniowych oraz nieprawidłowości w rozliczeniach, przesyłki zalegające na kurierach,
  • Wprowadzanie do systemu listów przewozowych
  • Analiza prawidłowości wprowadzania danych do systemu operacyjnego oraz ewentualna korekta tych danych,
  • Obsługa klienta w zakresie przyjmowania bieżących zleceń
  • Monitorowanie statusów przesyłek.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Realizacja powierzonych zadań,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność praca w godzinach popołudniowych (15-22/23)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Prace w młodym, zgranym zespole,
  • Możliwość awansu,
  • Dogodną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.