Specjalista ds Obsługi Klienta (Export)

BF Promotion

Poznan, Wołczynska 18, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jestesmy firma działającą na rynku od prawie 10 lat. Zajmujemy sie produkcja i sprzedażą artykułów reklamowych. Naszymi odbiorcami sa zarówno male firmy jaki duże korporacje europejskie.

jedna z naszych marek jest www. tedgifted. com

w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds Obsługi Klienta.

Czego oczekujemy?

zaangażowania
rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów
znajomość języków: NIEMIECKI lub ANGIELSKI lub WŁOSKI lub FRANCUSKI

Co bedzie należało do obowiązków?

kompleksowe doradztwo handlowo-technicznym w zakresie realizacji projektów
budowanie relacji z klientem
przygotowywanie ofert
obsługa zamówień
udział w branżowych Targach za granicą

Co oferujemy?

ATRAKCYJNE wynagrodzenie
stała prace
możliwosci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
miłą atmosfere pracy

MIEJSCE PRACY: POZNAN, ul. Wołczyńska 18

Prezentacja firmy

W branzy reklamowej istniejemy od ponad 5 lat. Zajmujemy sie produkcja i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management