Specjalista ds. Obsługi Klienta (Energia Odnawialna) Strefa Energii

Strefa Energii

30-149 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Telefoniczne umawianie spotkań dla naszych Doradców Techniczno - Handlowych
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

To NIE JEST sprzedaż przez telefon. Chodzi o umawianie spotkań.

Oferujemy:

• Komfortowe warunki zatrudnienia
• Pełne wdrożenie do pracy
• Cykliczne szkolenia ze skutecznej komunikacji
• Cykliczne szkolenia produktowe
• Elastyczne godziny pracy
• Umowę cywilno-prawną
• Wynagrodzenie podstawowe plus premiowe uzależnione od ilości umówionych spotkań miesięcznie
• Wyjazdy integracyjne co kwartał
• Możliwość rozwoju i awansu
• Kartę OK System

Nasze biuro mieści się na ul. Balickiej, niedaleko pętli tramwajowej.

Wymagania

Jeśli:

• lubisz rozmawiać z ludźmi
• Istotna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pracy
• Jesteś studentem i potrzebujesz elastycznych godzin pracy, to ta praca jest dla Ciebie
• Wysokość wynagrodzenia za Twoją pracę jest dla Ciebie ważna

Oczekujemy :

• Zaangażowania, samodzielności, komunikatywności, otwartości w nawiązywaniu kontaktów
Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z klientem

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym zespołem budującym własną przyszłość na rynku energe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
14PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja za umawiane spotkania plus premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Energetyka, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie