Specjalista ds. Obsługi Klienta (back-office)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Sady, wielkopolskie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy handlowej z branży technicznej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40585
Praca stała
Lokalizacja: Sady

Zakres obowiązków:
  • bieżące wsparcie mobilnych przedstawicieli handlowej w obsłudze klientów
  • dbałość o terminowość i profesjonalną obsługę klientów
  • przygotowanie merytoryczne dokumentów sprzedażowych (umowy, zamówienia)
  • wprowadzenie i analiza zamówień zakupowych
  • realizacja zakupów towarów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność komunikacji z klientami biznesowymi
  • znajomość procesów logistycznych (znajomość gospodarki materiałowych, zagadnień finansowych, obrotu towarowego)
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego i/lub j.niemieckiego
  • mile widziana znajomość obsługi programu SAP
  • dokładność, zaangażowanie, rzetelność, komunikatywność

Oferta:
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)