Specjalista ds obsługi floty samochodowej

Leo-Trans

Wąbnice, 56-320, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi floty samochodowej.

Zakres obowiązków:

• Utrzymywanie w sprawności technicznej pojazdów należących do firmy
• Analiza kosztów związana z wydatkami na flotę samochodową
• Organizowanie i zgłaszanie w serwisie przeglądów oraz napraw pojazdów w sposób zapewniający ciągłość realizacji zleceń
• Utrzymywanie środków transportu w stanie zgodnym z wymogami przepisów o ruchu drogowym
• Kontakt z firmami ubezpieczeniowymi oraz leasingowymi w celu prawidłowej realizacji zadań im powierzonych
• Zgłaszanie i nadzorowanie napraw powypadkowych w firmie ubezpieczeniowej oraz serwisie, który naprawia pojazd
• Dokonywanie bieżących zakupów części i środków związanych z eksploatacją pojazdów (części samochodowe, oleje, płyny, żarówki itp.)
• Kontrola nad przekazywaniem i zdawaniem samochodów służbowych oraz mienia powiązanego
• Dostarczanie/odbieranie pojazdów z serwisów

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne lub mechaniczne
• Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki samochodowej
• Znajomość pakietu MS Office
• Doświadczenie w obsłudze floty samochodowej
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra organizacja pracy
• Odpowiedzialność
• Dyspozycyjność
• Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
• Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• Pracę na samodzielnym stanowisku w zgranym zespole
• Możliwość realizacji własnych pomysłów mogących usprawnić procesy obsługi floty

Prezentacja firmy

Firma Leo-Trans jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-sped... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa