specjalista ds. obrotu surowcami wtórnymi

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zaczernie / Rzeszów, podkarpackie

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 41214
Praca stała
Lokalizacja: Zaczernie / Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • poszukiwanie i pozyskiwanie klientów w zakresie odbioru surowców wtórnych
  • analiza i monitoring rynku odpadów
  • ustalanie tras i harmonogramów odbiorów
  • opieka nad realizowanymi kontraktami
  • realizacja procesu sprzedaży i zakupu surowców wtórnych
  • składanie ofert i negocjacje handlowe z odbiorcami

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu długotrwałej relacji  handlowych
  • znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska
  • znajomość branży gospodarki odpadami mile widziana
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera

Oferta:
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • atrakcyjne warunki finansowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)