Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

Orfin Nieruchomości

Trójmiasto i okolice, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Czołowa trójmiejska firma ORFIN Nieruchomości, działająca na rynku od 1997 roku zajmująca się kompleksową obsługą klienta w zakresie doradztwa i obrotu nieruchomościami do swojego biura w Gdyni poszukuje:

Specjalisty ds. obrotu nieruchomościami
Agent nieruchomości

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • analizowanie potrzeb klientów
  • pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu
  • prezentacja nieruchomości
  • sprawdzenie oraz kontrola stanu prawnego oraz faktycznego nieruchomości
  • zawieranie oraz prowadzenie transakcji

Oferujemy:

  • pracę w znanym i docenianym biurze nieruchomości z długoletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości w Trójmieście
  • pracę z wykwalifikowanym zespołem
  • szkolenia
  • szeroki dobór narzędzi pracy
  • wynagrodzenie: pensja + prowizja
  • i wiele innych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres emailowy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie wyższe
- znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
- prawo jazdy kat. B
- dobra organizacja czasu pracy
- wysoki poziom kultury osobistej
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na Trójmiejskim rynku od 1997 roku (licencja n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena