Specjalista ds. Nowych Klientów - NEW BUSINESS - Handlowiec, Przedstawiciel handlowy

Visual Promotion s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem , wykonaniem i realizacją stoisk targowych , scenografii, przestrzeni wystawienniczych .
Poszukujemy zaangażowanej , odpowiedzialnej i ambitnej osoby, na stanowisko NEW BUSINESS MANAGER/ HANDLOWIEC .

Zadania:
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Budowanie trwałych relacji z klientem
-Prowadzenie spotkań biznesowych
-Przygotowywanie ofert oraz prezentacji dla klienta
-Raportowanie działań

Oferujemy :
pracę w młodym i ambitnym zespole
umowę o pracę
wynagrodzenie uzależnione od efektów (podstawa + prowizja)
Laptop, telefon, samochód służbowy.

Dokumenty rekrutacyjne proszę wysyłać na adres e-mail

Wymagania

Komunikatywność, samodzielność, elastyczność i zaangażowanie w powierzone zadania
Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
Dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana znajomość branży eventowej , targowej , reklamowej

Prezentacja firmy

Producent reklam świetlnych i drukarnia wielkoformatowa, drukarni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi