Opis stanowiska pracy

Jeśli Twoim atutem jest życiowe doświadczenie, umiejętność pracy z ludźmi, empatia i cierpliwość to właśnie na Ciebie czeka ta praca.

Twoje zadania:

• tworzenie profesjonalnych ofert handlowych,

• nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,

• pomoc przy sprzedaży i zakupie nieruchomości,

Oferujemy:

• wysokie zarobki (średnio powyżej 5000zł netto) jako prowizje od przeprowadzonych transakcji,

• klarowny system awansu i wzrostu wynagrodzenia,

• elastyczne godziny pracy (głównie w terenie, w biurze max. 8h tygodniowo),

• kompleksowy system szkoleń i wsparcie kadry kierowniczej na każdym etapie pracy.

Mile widziani kandydaci z gmin ościennych, m. in. Mogilany, Liszki, Zabierzów, Wielka Wieś, Zielonki, Kocmyrzów, Wieliczka, Niepołomice. Zatrudniamy również osoby 50+.

Wymagania

Oczekujemy:

•łatwości nawiązywania kontaktów z ludźmi,

•entuzjazmu, optymizmu i uśmiechu na co dzień,

•determinacji i wytrwałości w osiąganiu celów,

•samochodu i prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

GET.PL Nieruchomości działa na rynku w ramach Grupa e-Tower od 2006 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Klarowny system awansu finansowego
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi