Specjalista ds. nieruchomości

ATP Nieruchomości

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma ATP NIERUCHOMOŚCI poszukuje osób kreatywnych, dynamicznych, ceniących sobie niezależność oraz elastyczny czas pracy.

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. nieruchomości w firmie ATP odpowiedzialna będzie za:

- pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

- prezentacje nieruchomości klientom,

- wprowadzanie ofert do systemu

- nawiązywanie i utrzymywanie stałej pozytywnej relacji z klientami.

Miejsce pracy: do uzgodnienia: Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne uzależnione od wyników transakcji

- elastyczny czas pracy - bez konieczności siedzenia w biurze

- profesjonalne narzędzia pracy- program systemu baz danych nieruchomości

 -telefon służbowy

- szkolenia branżowe

- zatrudnienie na umowę zlecenia lub własna działalność

- wsparcie merytoryczne

- dla osób bez doświadczenia wprowadzenie teoretyczne i praktyczne.

Wymagania

- komunikatywność oraz kreatywność

- dobra organizacja czasu pracy

- zainteresowanie rynkiem nieruchomości

- prawo jazdy oraz własny samochód

Prezentacja firmy

Działalność ATP Nieruchomości obejmuje:<br/>Pośrednictwo w transa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena