Specjalista ds. najmu nieruchomości komercyjnych

Apogeum Real Estate Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

APOGEUM REAL ESTATE Sp. z o.o.
NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE
firma specjalizująca się w obsłudze nieruchomości komercyjnych
w związku z rozwojem działalności poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DO SPRAW NAJMU

Miejsce pracy: Warszawa oraz wyjazdy służbowe.

Wymiar czasu pracy: pełen etat – istnieje możliwość elastycznego kształtowania godzin pracy (z uwzględnieniem konieczności wyjazdów i kontaktów z klientami).

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie najemców na powierzchnie komercyjne (głównie handlowo-usługowe, dodatkowo biurowe lub magazynowe), prowadzenie bezpośrednich działań sprzedażowych, przygotowanie ofert najmu, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie umów najmu i koordynację ich zawierania, bieżącą współpracę z aktualnymi klientami, opracowywanie dokumentacji przetargowych, sporządzanie raportów i analiz na potrzeby projektów, a w zależności od potrzeb będzie także współpracowała i wspomagała realizację projektów doradczych lub związanych z transakcjami dotyczącymi nieruchomości komercyjnych oraz na bieżąco wspomagała działalność firmy.

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
• Pozytywne nastawienie i chęć do pracy.
• Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe lub studia wyższe w toku.
• Obsługa komputera minimum średnia (Excel, Word, PowerPoint, podstawy obróbki zdjęć i inne).
• Prawo jazdy kat. B.
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
• Dobry stan zdrowia umożliwiający wyjazdy.
• Ogólne doświadczenie w dziedzinie sprzedaży lub doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami lub zarządzania nieruchomościami będą dodatkowymi atutami.
• Znajomość podstaw funkcjonowania oraz zainteresowanie branżą nieruchomości komercyjnych i/lub branżą budowlaną będzie dodatkowym atutem.
• Doświadczenie w zakresie pośrednictwa w wynajmie nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem.

Cechy osobiste: chęć do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów i relacji z klientami, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, proaktywność w kontaktach z klientami, odpowiedzialność, zdolność logicznego myślenia oraz zdolność do samodzielnej realizacji powierzonych zadań o charakterze organizacyjnym i koncepcyjnym, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na efektywność i wyniki wykonywanych zadań.

Prezentacja firmy

APOGEUM jest grupą firm działających od 2006 roku i realizujących... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena